ql şirket

Dünyanın iyileştiren gücüyüz..

Değerli Paydaşlarımız,

1987 yılında İtalya’nın Roma kentinde Eczacı Matteo Gino’nun kurduğu küçük bir eczanede temelleri atılan QL İlaç, o günden bu yana “iyileştirme” yolculuğuna kararlılık ve azimle devam ediyor.

İşimizin odağı insan sağlığı olduğu için bizlere çok büyük sorumluluk düşüyor. Bu bilinçle faaliyetlerimizi sürdürürken, kendimizi sadece bir ilaç üreticisi olarak görmüyoruz. Biz, tam 34 yıldır dokunduğumuz hayatları ve geleceği iyileştirmek için çalışıyoruz.

Bugün 46’yı aşkın marka ve 125’den fazla ürünle sektörün en geniş portföylerinden birine sahip olan QL İlaç, ürün sayısını her geçen yıl daha da artırmaktadır. Dünya üzerindeki 300’den fazla çalışanımızla, Avrupa Birliği ülkelerinden Kanada’ya, Kuzey Afrika’dan Asya’ya 60’tan fazla ülkede hayatları iyileştirme sorumluluğunu üstlenirken, yatırımlarımıza ve uluslararası pazarlardaki faaliyetlerimize aralıksız devam ediyoruz. Elde ettiğimiz her başarı ve ulaştığımız her hedef, hem şirketimiz hem sektörümüz hem de ülkemiz adına çalışma azmimizi daha da artırıyor. İşte bu gururu sürdürülebilir kılmak ve uluslararası güçlü bir marka olmak için var gücümüzle çalışıyoruz.

Dünya ilaç sektöründeki köklü geçmişi, geleceği kucaklayan dinamik yapısı ve güçlü insan kaynağı ile bölgesel ve uluslararası hedeflere doğru emin adımlarla ilerleyen asırlık şirketimiz QL’i, hep birlikte geleceğe taşıyoruz.

2023 yılında dünyanın en büyük 1000 ilaç şirketi arasında yer alma hedefi doğrultusunda, yine hep birlikte ve heyecanla çalışacağız.

Bugüne kadar olduğu gibi, bundan sonra da cesaret, tutku ve sorumlulukla markamızı ve sektörümüzü tüm dünyada gururla temsil edeceğiz.

ql imza

Kendi Laboratuarlarımız

QL İlaç,  bütün ürünlerini kendi bünyesinde var olan laboratuarlarda geliştirmektedir.

Hedefimiz %100 Müşteri Memnuniyeti

Müşteri merkezli bir firmayız. Memnun kalmadığınız ürünlerde para iade garantisi sunmaktayız.

24/7 Müşteri Hizmetleri

Müşteri ve eczane destek ekibimiz 7/24 mesai yapmaktadır.

Cesuruz

Çünkü daha iyisini keşfetmek ve yapılmayanı yapmak için korkusuz adımlar ile her gün daha da ileriye,  geleceğe yürüyoruz.

Tutkuluyuz

Çünkü hayatı iyileştirmenin, tutkulu insanlarla iyi işler üreterek mümkün olduğunun bilincindeyiz.

Sorumluyuz

Çünkü her birimizin herkesi etkilediğinin, daha sağlıklı bir toplum, daha yaşanır bir dünya için taşıdığımız sorumluluğun farkındayız.